KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9513434
nr 951 3434
Blandteknik
Elaine Elson, träd med nakna figurer, signerad, motivet: 32x24
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:47:52
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)